Aankomende Activiteiten


Comité van Aanbeveling


Prof. dr. J. de Vries - Beschermheer der B.I.L.
Prof. mr. dr. C.J.J.M. Stolker - Rector Magnificus Universiteit Leiden
Prof. dr. B. Steunenberg - Professor in Public Administration
Hans Wiegel - Oud-vice minister-president
Drs. K.H. Ollongren - Wethouder en loco-burgermeester van gemeente Amsterdam
Prof. dr. Th.A.J. Toonen - Hoogleraar institutionele Bestuurskunde Universiteit Twente & Universiteit Leiden
Dr. G.J. Wijers - Voorzitter Nationaal Comité Inhuldiging, Vervangend Voorzitter Shell
Sophie in ‘t Veld - Europarlementarier
Dr. A.H.G. Rinnooy Kan - Lid Eerste Kamer en voormalig voorzitter SER

Volg de B.I.L. op Twitter:


Contact

Adres B.I.L.-kamer:

Postadres / adres B.I.L.-kamer Den Haag
Turfmarkt 99
2511 DP Den Haag
Telefoon: 070-8009426

Bank & Mailgegevens:

Rabobank:
NL41 RABO 0318 2654 35 t.n.v. Studievereniging B.I.L. te Den Haag.
E. info@bilboard.nl

E. Voorzitter
Anneke van Diepenbeek
voorzitter@bilboard.nl
E. Secretaris
Dennis Hulsbosch
secretaris@bilboard.nl
E. Penningmeester
Atma Saam
penningmeester@bilboard.nl
E. Commissaris Onderwijs
Thomas van Klaveren
onderwijs@bilboard.nl
E. Commissaris Intern I
Nadia Amenou
interni@bilboard.nl
E. Commissaris Intern II
Najla Dakramjiane
internii@bilboard.nl
E. Commissaris Extern & Vice-Voorzitter
Suzan Saris
extern@bilboard.nlalumni@bilboard.nl

OPENINGSTIJDEN:
Openingstijden van de B.I.L.-kamer van 16 oktober september t/m 22 oktober

Maandag

Gesloten

Dinsdag

10.00-16.00

Woensdag

10.00-16.00

Donderdag

10.00-16.00

Vrijdag

13.00-16.00

Weekend

Gesloten

Partners